Księgarnia Internetowa

 

Nowe Przymierze Audio

O nas
Liga Biblijna jest chrześcijańską, ponadwyznaniową organizacją misyjną. Swoją działalność rozpoczęła w Stanach Zjednoczonych w 1938 roku. Zasięgiem objęła ponad 80 krajów świata na wszystkich kontynentach. Dzięki staraniom jednego z przywódców Bible League, człowieka o wielkim sercu dla Polski, w 2001 roku BL rozpoczęła działalność również w naszym kraju. Obecnie współpracujemy z partnerskimi oddziałami Ligi Biblijnej i innymi misjami o podobnej wizji z Polski, Europy i Kanady.

W dziele upowszechniania Słowa Bożego w języku polskim ściśle współpracujemy z Ewangelicznym Instytutem Biblijnym z Poznania, który od kilkunastu już lat jest zaangażowany w przekład Pisma Świętego którego jesteśmy głównym wydawcą.

Więcej …

Szukaj

Czytelnia świat


Bibles for Missions 25-cio lecie służbyW maju tego roku, nasza partnerska misja Bible For Missions obchodzi uroczystą rocznicę swojej służby. Już od 25 lat BFM służy swoim wsparciem Lidze Biblijnej w Kanadzie. Dzięki tej współpracy, Słowo Boże dotarło do milionów osób, ponad 600,000 nawróciło się do Chrystusa, założono ponad 4700 kościołów, a to wszystko w ponad 40 krajach, w tym również w Polsce. Dzięki pracy ponad 3,000 wolontariuszy pracujących w ponad 40 sklepach z używanymi artykułami i odzieżą (głównie w Kanadzie i USA) polskie zbory mogą korzystać z bezpłatnych materiałów w ramach Projektu Filip, oraz uczestniczyć w programie Misja_PL. Jesteśmy bardzo wdzięczni Bogu za ich służbę, gdyż dzięki ich wsparciu, tylko w ostatnim roku w Polsce, 1948 osób rozpoczęło czytanie Słowa Bożego, 1242 zakończyło jeden z kursów biblijnych, 364 osoby nawróciły się do Chrystusa, rozpoczęto zakładanie kolejnych 4 zborów. Mamy więc wielki powód do wdzięczności i modlimy się, aby Bóg nadal błogosławi ich służbę oraz służbę wszystkich korzystających z ich wsparcia. 
Chcę być za kratami

Read moreRumunia
Przez lata żył za żelazną kurtyną, w Rumunii, odcięty od świata. Gdy kurtyna opadła, dostał się do więzienia. Za włamania i kradzieże przesiedział 16 lat. Teraz dostał wolność, ale nadal jest za kratami. Z powodu ewangelii.

Siedząc w zakładzie karnym Teofil dowiedział się, że jakiś „nowonarodzony w Chrystusie” ma odwiedzić więzienie. Był bardzo zaciekawiony. Nie mając nic lepszego do roboty poszedł na spotkanie.

– Spotkałem się i rozmawiałem z Danielem – opowiada Teofil – on też był kiedyś więźniem, ale mówił, że się nawrócił. Mówił o swoim zbawieniu, o tym jak Jezus przebaczył mu grzechy. Powiedział nawet, że jest pewny swojego wiecznego życia z Bogiem w niebie.

Więcej…
 
Klodian

Read morePrzez 45 lat represyjny rząd Albanii zakazywał istnienia jakimkolwiek kościołom. Po upadku komunizmu w 1989 r. wiadomo było tylko o sześciu pozostałych w kraju chrześcijanach – wszyscy w regionie Korcza, miejscu narodzenia ewangelicznego chrześcijaństwa w Albanii w XIX wieku.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

(C) 2009 - 2017 Liga Biblijna w Polsce | realizacja medox.pl | projekt graficzny grafium.com.pl

Ta strona używa cookie m. in. w celach statystycznych. Dowiedz się więcej na ich temat i o zmianie ustawień w przeglądarce.
Korzystając z niniejszej strony, wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.