Księgarnia Internetowa

 

Nowe Przymierze Audio

O nas
Liga Biblijna jest chrześcijańską, ponadwyznaniową organizacją misyjną. Swoją działalność rozpoczęła w Stanach Zjednoczonych w 1938 roku. Zasięgiem objęła ponad 80 krajów świata na wszystkich kontynentach. Dzięki staraniom jednego z przywódców Bible League, człowieka o wielkim sercu dla Polski, w 2001 roku BL rozpoczęła działalność również w naszym kraju. Obecnie współpracujemy z partnerskimi oddziałami Ligi Biblijnej i innymi misjami o podobnej wizji z Polski, Europy i Kanady.

W dziele upowszechniania Słowa Bożego w języku polskim ściśle współpracujemy z Ewangelicznym Instytutem Biblijnym z Poznania, który od kilkunastu już lat jest zaangażowany w przekład Pisma Świętego którego jesteśmy głównym wydawcą.

Więcej …

Szukaj

Misja i wizja

Zorientowani na misję.

Naszym powołaniem, odebranym od Boga jest zaopatrywać ludzi w spisane Słowo Boże, czyli Biblie oraz nauczać prawd w Niej zawartych tak, aby ludzie przygotowani przez Ducha Świętego zostali przyprowadzeni do społeczności z Chrystusem i Jego Kościołem.

Skoncentrowani na służeniu

Osiągamy naszą misję poprzez:

  • Dostarczanie Biblii i materiałów do Jej studiowania oraz szkolenie lokalnych chrześcijan tego, jak ich efektywnie używać, aby Kościół wzrastał w liczbie i duchowej dojrzałości.
  • Współpraca z lokalnymi kościołami, które mają pasję docierania do zgubionych z Ewangelią; wyposażanie ich członków w Pismo Święte oraz szkolenie, mające na celu wyposażyć ich w praktyczne umiejętności potrzebne do zakładania nowych kościołów w miejscach gdzie ich nie ma.
  • Wzmacnianie wiary prześladowanych chrześcijan; dostarczanie Słowa Bożego tym, którzy często nie mają żadnego innego źródła duchowego pokarmu.
  • Docieranie do ludzi, którzy jeszcze nie słyszeli Ewangelii; pomoc organizacjom misyjnym i kościołom w wypełnianiu nakazu Chrystusa, aby czynić uczniów na całym świecie.
 
(C) 2009 - 2017 Liga Biblijna w Polsce | realizacja medox.pl | projekt graficzny grafium.com.pl

Ta strona używa cookie m. in. w celach statystycznych. Dowiedz się więcej na ich temat i o zmianie ustawień w przeglądarce.
Korzystając z niniejszej strony, wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.