Księgarnia Internetowa

 

Nowe Przymierze Audio

O nas
Liga Biblijna jest chrześcijańską, ponadwyznaniową organizacją misyjną. Swoją działalność rozpoczęła w Stanach Zjednoczonych w 1938 roku. Zasięgiem objęła ponad 80 krajów świata na wszystkich kontynentach. Dzięki staraniom jednego z przywódców Bible League, człowieka o wielkim sercu dla Polski, w 2001 roku BL rozpoczęła działalność również w naszym kraju. Obecnie współpracujemy z partnerskimi oddziałami Ligi Biblijnej i innymi misjami o podobnej wizji z Polski, Europy i Kanady.

W dziele upowszechniania Słowa Bożego w języku polskim ściśle współpracujemy z Ewangelicznym Instytutem Biblijnym z Poznania, który od kilkunastu już lat jest zaangażowany w przekład Pisma Świętego którego jesteśmy głównym wydawcą.

Więcej …

Szukaj

Wartości

Ta służba należy do Boga.

W naszej służbie poddajemy się Jego woli, objawionej w Piśmie Świętym, z modlitwą podążając za prowadzeniem Ducha Świętego. Polegamy całkowicie na Bogu odnośnie jej sukcesu.

Ludzie potrzebują Słowa Bożego bardziej niż czegokolwiek innego.

Ponieważ grzech oddziela nas od Boga, serca muszą być poruszone przez Boga i Jego Słowo, by mogły się trwale zmienić. Relacja z Chrystusem poprzez moc Słowa przynosi taką transformację.

Każdy partner jest cenny.

Wyposażamy i szkolimy partnerów w służbie, aby wykorzystywali Boże Słowo do czynienia uczniów poprzez metody, które są skuteczne w ich środowisku. Zachęcamy i kształcimy darczyńców, którzy są partnerami w naszej służbie i mają w sercu naszą wizję, aby wspierali nas swoimi modlitwami i darami. Każdy kto wspiera naszą służbę, bez względu na wielkość, internsywność czy rodzaj wsparcia, jest naszym partnerem i traktowany jest z taką samą wdzięcznością i szacunkiem. 

Chrześcijański personel oraz oddana służba.

Wszyscy pracownicy powinni wierzyć w Jezusa Chrystusa, oraz być respektowani i zachęcani do wypełniania swojej służby. Staramy się nieustannie rozwijając umiejętności i dary każdego z pracowników, promując atmosferę modlitwy, wzajemnej troski i rozwoju.  

Każdy pracownik jest odpowiedzialny za pielęgnowanie swojej prawości.

Właściwa troska o swoją duchową relację z Bogiem, relację z własną chrześcijańską społecznością oraz współpracownikami są nieodzownymi kwalifikacjami wszystkich pracowników i wolontariuszy. To warunki pomagające nam wypełniać nasze powołanie.

Odpowiedzialność przed Bogiem i Jego ludem nie jest kwestią do wyboru.

Boże Słowo instruuje nas, abyśmy byli dobrymi szafarzami Jego zasobów. Chcąc być odpowiedzialnymi przed Bogiem, zwracamy uwagę na sposób służby i jej owoce. Pragniemy dobrze wydawać środki finansowe, rozliczamy się z nich raportami finansowymi (przed Państwem oraz darczyńcami) oraz zdajemy relacje z naszej służby poprzez stronę internetową, elektroniczne biuletyny lub podczas różnych spotkań organizowanych przez kościoły i misje chrześcijjańskie. 


 
(C) 2009 - 2017 Liga Biblijna w Polsce | realizacja medox.pl | projekt graficzny grafium.com.pl

Ta strona używa cookie m. in. w celach statystycznych. Dowiedz się więcej na ich temat i o zmianie ustawień w przeglądarce.
Korzystając z niniejszej strony, wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.